Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stowarzyszenie Dealerów VW i Audi w Polsce żąda restrykcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stowarzyszenie Dealerów VW i Audi w Polsce żąda restrykcji

    Sprzęgło G60/VR6 w TDI ALH ASV I INNE 110 KM - Forum.VWGolf.pl

    Tutaj masz link z forum golfa, jak wiesz to silnik/skrzynia to samo co w OI

    Na sprzedaż mam zestaw z G60 czyli nie występuje Ci problem drżących sprężynek w VR6 - chyba, że zamierzasz podnosić moc w aucie to wtedy polecam VR6 bo więcej momentu przeniesie.

    Pozdro!
    mario

  • #2
    Stowarzyszenie Dealerów VW i Audi w Polsce żąda restrykcji

    jesli to prawda to szczyt bezczelnosci....

    ????

    "Dilerzy VW i Audi żądają restrykcji na stare auta!
    INFO: Stowarzyszenie Dealerów VW i Audi w Polsce przygotowało pakiet zmian, które mają pobudzić polski rynek motoryzacyjny - donosi portal motofakty.pl.

    Dilerzy chcą, aby: wprowadzić dodatkową opłatę ekologiczną na auta liczące powyżej 10 lat, podwyższyć stawkę za polisy OC dla aut w wieku powyżej 12 lat, zakazać ponownej rejestracji takiego auta w przypadku zmiany właściciela oraz żądają dodatkowych obowiązkowych kontroli starszych aut. Jak zaznacza portal, to tylko częśc zmian, które wpisano w pakiet ustaw, i które trafią niebawem do Sejmu.

    Może warto rozpocząć bojkot tej bezczelnej marki, która nie potrafi walczyć o klienta rynkowymi sposobami, tylko zabiera się za znacznie prostsze działania regulacyjne uderzające w najbiedniejszych kierowców??

    zrodlo:
    Error 404 Nie znaleziono strony

    Just a moment...
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Stowarzyszenie Dilerów brzmi jak Towarzystwo Krasnali. Znowu jakieś ktosie. Może udałoby się ustalić nazwiska sygnotariuszy tego pomysłu i dać znać tym panom, że kierowcy w Polsce wiedzą kto chce im zrobić kuku. Jak nie będą anonimowi przestaną być tacy pomysłowi. :zastrzelic

      Komentarz


      • #4
        Lepiej niech pozwolą skodzie wprowadzić jakiś model 7 osobowy.Przydałby się taki tańszy Sharan(Caddy).Jak tkiego nie będzie to Lodgy zgarnie paru klientów

        Komentarz


        • #5
          stowarzyszenie zdaje się musi być zarejestrowane w sądzie, więc na pewno da się dojść kto jest prezesem i jaki jest jego zarząd. w sumie ja bym się nie przejmował na tą chwilą takimi bzdurami, bo zaczyna się sezon ogórkowy i takie brednie będą przez najbliższe 2-3 miechy co chwilę :szeroki_usmiech
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            Satyra k... mać! W główkach się "wielkim panom" popie...!
            2004 Renault Thalia 1.4 RT,
            2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
            2009 Renault Clio MTV 1.4
            2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
            2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez marlej108
              "Dilerzy VW i Audi żądają restrykcji na stare auta!
              Hmmm myślę, że 100% dealerów się pod tym podpisuje tylko żaden ze względu na interesy się nie wychyla i nie mówi o tym otwarcie :P Po za tym patrząc na nasze drogi to 30% aut nie spełnia ŻADNYCH norm dopuszczających do ruchu ( a miały być takie ładne po dziadku z Niemiec) IMO wolę będąc na spacerze z dzieckiem, żeby przejechało koło mnie 10 aut spełniających E4 niż jedno po dziadku z SS. Pomijam już fakt, że dla naszych "sąsiadów" bardziej opłacalne jest oddanie złomu za darmo niż utylizacja a u nas jak to zwykle bywa śfagier wyklepie, brat polakieruje, 100 pln wsadzi się w DR przy badaniu i jakoś to będzie (ja nie zapomnę jednej akcji w serwisie gdy miałem MB 190, po serwisie do kosza ze śmieciami podchodzi jeden taxi driver i mówi, że te wycieraczki są jeszcze dobre :shock: no to mówię jak pan chce to proszę brać.... i wziął założył do siebie i pojechał :shock:
              Pozdr. Przemek

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Przem78
                ja nie zapomnę jednej akcji w serwisie gdy miałem MB 190, po serwisie do kosza ze śmieciami podchodzi jeden taxi driver i mówi, że te wycieraczki są jeszcze dobre :shock: no to mówię jak pan chce to proszę brać.... i wziął założył do siebie i pojechał :shock:
                Ja widziałem taką samą akcję, tylko że jej przedmiotem były...klocki hamulcowe :wow
                Niestety typowe u 60-letniego cebularskiego taksówkarskiego dziadostwa, będącego na samym końcu łańcucha w swoich 25-letnich 124-kach. Gówno z kibla by wyjął, bo się przyda jako nawóz na działkę
                Artur

                Komentarz


                • #9
                  Wesołek Korwin-Mikke ogłosił bojkot VAG... ;-)

                  Error 404 Nie znaleziono strony
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Ma rację... :wink:
                    Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                    "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                    Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez r2r
                      Gówno z kibla by wyjął, bo się przyda jako nawóz na działkę
                      Jakbym widział ojca znajomego, grzebie po kiblach bo się przyda... :lol:
                      To jest chyba jakaś choroba psychiczna....

                      A news to jak kolega wyżej napisał, sezon ogórkowy.
                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        Jakieś 2-3 lata temu ten pomysł pojawił się w sejmie prosto od polityków więc temat po prostu wraca z innej strony. O ironio pamiętam jak w TV pokazywano opinie kierowców na ten temat - 95% wypowiedzi popierało ten pomysł....

                        Komentarz


                        • #13
                          to ch w du.. takim kierowcą trzeba będzie kupić renaulta bo vw jak i niemcy nigdy sie kasy nie nażrą tylko chcą żeby nowe brac a wtedy 50pro ludzi wogóle zrezygnuje z aut
                          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                          była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
                          2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
                          JEST
                          megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
                          octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
                          octavia 2 2.0TDI BKD

                          Komentarz


                          • #14
                            coś jest na rzeczy... czytaliście ostatnio o wprowadzeniu certyfikatów itp do obsługi maszyn do klimatyzacji samochodowej :?: cel jest taki, że ma to wyeliminować partaczy z rynku... ponoć... ma to kosztować kilkadziesiąt tyś zł. który z obecnie działających tanich warsztatów, jakich wiele wszędzie, będzie stać na wydanie takiej kwoty :?: 2 lata temu zrobiłem prezent mojemu autu na 10 urodziny i za przegląd i uzupełnienie czynnika /raptem parę gr/ zapłaciłem ok. 150zł. po wprowadzeniu tych cudów to będzie nierealne. tak mi się zdaje, czy to jakaś zmowa tych u steru, aby już nic w tym kraju się nie opłacało :?:
                            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                            @ by Tune-up Gdańsk
                            TDI VP++ i jeszcze rośnie
                            Antek

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Tony065
                              tak mi się zdaje, czy to jakaś zmowa tych u steru, aby już nic w tym kraju się nie opłacało
                              wrócimy do ery aut gaźnikowych, bez klimy, bez elektroniki, co drugi na drodze będzie "sam" i też będzie dobrze. :diabelski_usmiech
                              koncern VAG teraz dużo investuje w nowe linie, a wszyscy mówią że sprzedaż siadła .... jakoś nie widze logiki.
                              OII sprzedana


                              Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez marlej108
                                które mają pobudzić polski rynek motoryzacyjny
                                Bueheheh, chyba Niemiecki rynek motoryzacyjny :twisted:

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X